Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

"Welcome" koduyla ilk alışverişinizde %10 indirim kazanın

Welcome koduyla ilk alışverişinizde %10 indirim kazanın

Sepetim 0

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz kargoya uygundur Siz ||miktar|| Ücretsiz kargodan uzak.
Satın alınabilecek başka ürün yok

Bu bir hediye mi?
ara toplam Ücretsiz
Gönderim, vergiler ve indirim kodları ödeme sırasında hesaplanır

PROSEDÜR NASIL İŞLİYOR?
Eğer maisonsacreecannes.com sitesinden alışveriş yaptıysanız ve ürününüz kusurlu ise “Siparişlerim” sayfasına girin ve ürününüzü iade etmek için belirtilen talimatları izleyin; aksi takdirde, lütfen ürününüzü info@maisonsacreecannes.com adresine sipariş numaranızı ileterek email yazın.
Bize gönderdiğiniz kusurlu ürünün boş ve temiz olduğundan emin olun, tarafımıza ulaşan kirli çantaları masraflar müşteriye ait olmak üzere müşteriye geri gönderiyoruz. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan itibaren size geri gönderilmesinin 21 iş gününü bulabileceğini unutmayın.
Maison Sacrée Sınırlı Global Garanti
Maison Sacrée olarak ürünlerimizin tamamını, standartlara uygun olduklarını teyit etmek için teste tabi tutuyoruz. Bu nedenle, bir Maison Sacrée ürününde herhangi bir sorun ile karşılaşılması ve sorunun malzeme veya işçilik ile ilgili bir üretim hatasından kaynaklanması durumunda, kendi takdirimize bağlı olarak, burada belirtilen garanti koşulları uyarınca ürünü ya tamir ediyor ya da yenisi ile değiştiriyoruz. İşbu garanti yalnızca ürünü satın alan veya ürün kendisine hediye edilen kişi için geçerlidir.
Bu garanti yalnızca üretim hatalarını kapsamakta olup hatalı kullanım (uygunsuz maddelerin taşınması gibi), ihmal, kaza, aşınma, aşırı sıcaklığa, çözücü maddelere, asitlere, suya maruz kalma, kullanım sonucu doğal aşınma ve bozulma veya seyahatten kaynaklı hasarları (örneğin, hava yolu ile) hiçbir şekilde kapsamaz. Ürününüz üzerinde gerçekleştirilen garanti kapsamında olmayan bakım ve tamirat işlemleri herhangi bir şirket tarafından yapılabilir, ancak garanti kapsamındaki her türlü tamirat için yalnızca Maison Sacrée’ye info@maisonsacreecannes.com üzerinden başvurmanız gerekmektedir. Uygunsuz ya da hatalı bir şekilde gerçekleştirilen bakım veya tamirat işlemleri bu garantiyi geçersiz kılar. Her ürün için geçerli olan garanti kapsamı (2 yıl) ürünün bilgi etiketinde ve içindeki bakım etiketinde daima belirtilir.
Lütfen ürününüzü doğrudan Maison Sacrée’ ye göndermeyin, bu yalnızca ilave masrafa neden olur. Doğrudan gönderilerde, ürünün herhangi bir Garanti Merkezine ulaştırılması ile ilgili, paketleme, sevkiyat masrafları ve geçerli vergiler dahil olmak ancak bunlarla sınırlı kalmamak üzere, tüm masraflardan sorumlu olursunuz. Bunun yerine, ürünü iade etmek için ürünü satın aldığınız yetkili satış mağazalarını veya çevrimiçi e-ticaret platformlarımızı kullanın
Garanti Merkezindeki her türlü hizmet için şikayete konu olan ürün ile birlikte, sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. Garanti Merkezi sorunun Maison Sacrée garantisi kapsamında olup olmadığına karar verecektir. Sunduğumuz garanti kapsamında olan her türlü tamirat veya değiştirme işlemine ait masraflar, tamir edilen veya yeni ürünün size gönderilmesi için gerekli tüm masraflar dahil olmak üzere, bize aittir. Eğer ürünün yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor ancak ürün artık stoklarda bulunmuyorsa, orijinal ürününüzü ona benzer başka bir Maison Sacrée ürünü ile değiştirir veya tercihinize göre para iadesi gerçekleştiririz.
Kaza sonucu ve dolaylı olarak meydana gelen zararlar ile bir Garanti Merkezindan farklı şahıslarca gerçekleştirilen müdahalelere bağlı işçilik masrafları veya hasarlar bu garanti kapsamında değildir. Buna bağlı olarak, yürürlükteki ilgili yasaların izin verdiği ölçüde, her türlü zımni yükümlülük hariç tutulur. Bu garanti ürün değeri ile sınırlıdır. Üretim tanımlamaları bildirim yapılmaksızın değişikliğe tabi olabilir.
2 Yıllık Sınırlı Global Garanti
Bu garanti, ürünün bilgi etiketinde ve içindeki bakım etiketinde belirtildiği gibi, yalnızca kusurlu fermuar, zarar görmüş tokalar, astarın soyulması ve kumaşın renginin atması gibi üretim hatalarını kapsar. Bu garanti hatalı kullanım (uygunsuz maddelerin taşınması gibi), ihmal, kaza, aşınma, aşırı sıcaklığa, çözücü maddelere, asitlere, suya maruz kalma, kullanım sonucu doğal aşınma ve bozulma veya seyahatten kaynaklı hasarları (örneğin, hava yolu ile) hiçbir şekilde kapsamaz. Ürününüz üzerinde gerçekleştirilen garanti kapsamında olmayan bakım ve tamirat işlemleri herhangi bir şirket tarafından yapılabilir, ancak garanti kapsamındaki her türlü tamirat için yalnızca Maison Sacrée Garanti Merkezine ("Garanti Merkezi") yukarıda belirtilen email adresi üzerinden başvurmanız gerekmektedir. Uygunsuz ya da hatalı bir şekilde gerçekleştirilen bakım veya tamirat işlemleri bu garantiyi geçersiz kılar.
Lütfen ürününüzü doğrudan Maison Sacrée’ye göndermeyin, bu yalnızca ilave masrafa neden olur. Doğrudan gönderilerde, herhangi bir Garanti Merkezine ürünün ulaştırılması ile ilgili, paketleme, sevkiyat masrafları ve geçerli vergiler dahil olmak ancak bunlarla sınırlı kalmamak üzere, tüm masraflardan sorumlu olursunuz. Bunun yerine, ürünü iade etmek için ürünü satın aldığınız yetkili satış mağazalarını veya çevrimiçi e-ticaret platformlarımızı kullanın.
Garanti Merkezindeki her türlü hizmet için şikayete konu olan ürün ile birlikte, sipariş numarasını belirterek göndermeniz gerekir. Garanti Merkezi sorunun Maison Sacrée garantisi kapsamında olup olmadığına karar verecektir. Sunduğumuz garanti kapsamında olan her türlü tamirat veya değiştirme işlemine ait masraflar, tamir edilen veya yeni ürünün size gönderilmesi için gerekli tüm masraflar dahil olmak üzere, bize aittir. Eğer ürünün yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor ancak ürün artık stoklarda bulunmuyorsa, orijinal ürününüzü ona benzer başka bir Maison Sacrée ürünü ile değiştirir veya tercihinize göre para iadesi gerçekleştiririz.
Kaza sonucu ve dolaylı olarak meydana gelen zararlar ile bir Garanti Merkezindan farklı şahıslarca gerçekleştirilen müdahalelere bağlı işçilik masrafları veya hasarlar bu garanti kapsamında değildir. Buna bağlı olarak, yürürlükteki ilgili yasaların izin verdiği ölçüde, her türlü zımni yükümlülük hariç tutulur. Bu garanti ürün değeri ile sınırlıdır. Üretim tanımlamaları bildirim yapılmaksızın değişikliğe tabi olabilir. Bazı ülkelerde kaza sonucu veya dolaylı olarak meydana gelen zararların hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin verilmez, dolayısıyla yukarıda belirtilen sınırlandırma veya hariç tutma sizin için geçerli olmayabilir.
ÇANTAMIN GARANTİ KAPSAMINDA OLUP OLMADIĞINI NASIL ÖĞRENEBİLİRİM?
Maison Sacrée ürününüz için geçerli olan garantinin hangisi olduğu hakkında emin değilseniz, lütfen satın alma tarihinizi kontrol edin, bu tarihten itibaren 2 yıl boyunca ürününüz garanti kapsamındadır.