Bu sitenin tarayıcınız için sınırlı desteği vardır. Edge, Chrome, Safari veya Firefox'a geçmenizi öneririz.

"Welcome" koduyla ilk alışverişinizde %10 indirim kazanın

Welcome koduyla ilk alışverişinizde %10 indirim kazanın

Sepetim 0

Tebrikler! Siparişiniz ücretsiz kargoya uygundur Siz ||miktar|| Ücretsiz kargodan uzak.
Satın alınabilecek başka ürün yok

Bu bir hediye mi?
ara toplam Ücretsiz
Gönderim, vergiler ve indirim kodları ödeme sırasında hesaplanır

Nakliye Politikası

Kargo Politikası

Türkiye'nin her yerine müşterilerimize ücretsiz aynı gün kargo seçeneği sunarak seçimlerinizin hızlı ve ek maliyet olmadan elinize ulaşmasını sağlıyoruz. Normal şartlarda tüm siparişler, sipariş onay e-postanızı aldıktan sonra 1 ila 3 iş günü içinde (hafta sonları ve tatiller hariç) işleme alınır.

 

Siparişimin durumunu nasıl kontrol ederim?

Siparişiniz kargolandığında, durumunu kontrol edebileceğiniz bir takip numarası içeren bir e-posta bildirimi alacaksınız. Takip bilgilerinin görünür hale gelmesi için lütfen 48 saat bekleyin.

Kargo onay e-postanızı aldıktan sonra 3 gün içinde siparişiniz ulaşmadıysa, lütfen adınızı ve sipariş numaranızı belirterek info@maisonsacreecannes.com adresinden bizimle iletişime geçin.

 

İade Politikası

14 günlük bir iade politikamız var, bu da öğenizi aldıktan sonra iade talebinde bulunmak için 14 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmeniz için, ürününüzün aldığınız durumda, kullanılmamış veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekmektedir. Ayrıca fatura veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

İade başlatmak için info@maisonsacreecannes.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatların yanı sıra size bir iade nakliye etiketi göndereceğiz. İade talep edilmeden tarafımıza geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorunuz için info@maisonsacreecannes.com adresinden bize her zaman ulaşabilirsiniz.